Вже об"єднана Черкаська опозиція взяла "на виріст" потенційну "тушку"

Проблема «політичного тушкування» є однією з ключових проблем так званих опозиційних сил, як на регіональному так і на всеукраїнському рівні. З приходом чергової виборчої кампанії, опозиційні лідери різного штибу запевняють у «чистоті» рядів, жорсткому відборі претендентів на місця у списках, а тушки як з"являлися так і з"являються. І ми переконані, що будуть з2являтися у різних проявах, оскільки сама робота по підбору кадрів серед опозиційних сил є кулуарною, позбавленою достатньої публічності та проводиться під впливом різних провладних груп.

Ключовими і показовими у цій ситуації є твердження одного з ідеологів партії регіонів Михайла Чечетова, які відклалися у пам"яті автора ще з часів «бойових дій» на ОВК 194 під час минулорічних виборів. Тоді Михайло Чечетов дуже просто і зрозуміло пояснив явище «тушкування».

- Мы же тушечек не выращиваем. Этим занимается оппозиция. Они берут молодых политических «птенчиков» и выращивают их, дают им дорогу в большую политику. А когда эти «птенчики» подрастают, они сами превращаются в почти готовых «тушечек» и нам остается их просто взять готовыми. Они сами к нам стучатся. Это большая проблема самой оппозиции, что они не могут наладить нормальную кадровую работу. У нас такой проблемы нет и не было даже когда мы были в оппозиции, потому что мы системно работаем с кадрами. Поэтому оппозиции незачем винить власть, в первую очередь надо разобраться со своими внутренними проблемами, - саме так пояснив проблему тушкування одіозний політик. 

На фото народні депутати Михайло Чечетов та Андрій Пінчук  в приміщенні ОВК 194.

І що тут ще додати, він же сто відсотків правий.

Дійсно як показали післявиборчі події, перші «тушки» в образі Табалових, вилетіли саме з квоти Черкаського «Фронту Змін».

Проте висновки не були зроблені і опозиціонери вже дуже скоро пожинали новий врожай перебіжчиків. 

Нині ж відбуваються об"єднавчі процеси в опозиції – "Фронт Змін" влився в ряди ВО «Батьківщина». І вже в новому опозиційному об"єднанні можна побачити яскравих потенційних «тушок». Мова йде про молодого та перспективного політика з Умані – Максима Полякова. Він молодий депутат Уманської міської ради від «Фронту Змін», буквально за один рік він зробив карколомну опозиційну кар"єру. Від заступника міського голови Умані, регіонала Юрія Бодрова – у червні 2012 року, до кандидата у народні депутати від об"єднаної опозиції по 200 округу в м.Умань – в жовтні 2012 року, до члена всеукраїнської політради об"єднаної опозиційної сили та приміряє вже крісло голови обласної організації обєднаної опозиційної сили (докладніше тут) – в червні 2013 року. В чому ж секрет такого успіху колишнього помічника прорегіонівського мера Умані Юрія Бодрова?

До цього ж варто додати, що Максима Полякова супроводжують скандили пов"язані з нерозрахунком перед людьми які працювали на нього під час минулорічної виборчої кампанії, докладніше можна прочитати тут

Він же з тріском програв вибори до парламенту регіоналу Антону Яценку та посів лише третє місце на окрузі в статусі єдиного кандидата від опозиції. Доречі з Антоном Яценком його повязують дружні стосунки і з власних джерел ми достовірно знаємо що юний опозиціонер навіть не збирався вигравати вибори. У нього було інше завдання і він з ним добре впорався – забезпечивши перемогу регіоналу.

Так навіщо, ж такий «опозиціонер» опозиції? З огляду на вищенаведені факти все дуже дивно. Але наше здивування було розвіяне неофіційними джерелами інформації. Суть дуже проста – Максима Полякова у велику опозиційну політику веде ніхто інший як Сергій Льовочкін – нині голова адміністрації Президента України Віктора Януковича. 

Після отримання цієї інформації все стає на свої місця. І зрозуміло чому саме його так просувають на посаду голови Черкаської обласної організації вже об"єднаної ВО «Батьківщина».

Попереду складна президентська кампанія 2015 року, Черкащина – суто опозиційний регіон, тому групам впливу Віктора Януковича просто необхідно всунути своїх «кротів» у найвищі керівні ланки опозиції в найбільш опозиційно налаштованих регіонах. Така стратегія здійснюється не лише на Черкащині, але тут цей приклад з Максимом Поляковим дуже яскравий. 

На нього покладають надію не як на звичайну «тушку» - це буде значно вищий рівень тушкування. Команді Віктора Федоровича необхідні такі люди як Максим Поляков, щоб в потрібний момент виборчої кампанії «покласти» опозиційні штаби та забезпечити якомога менший результат опозиційного кандидата в опозиційному регіоні.

З огляду на все вище сказане, таких «опозиціонерів» не те що в керівних органах не можна тримати їх взагалі не повинно бути в опозиції. Інакше вибори Президента України будуть програні задовго до самої виборчої кампанії.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

 

 

 

 

 

Останні новини