Вже новий прокурор Черкащини почав пускати пил в очі черкащанам

Як інформує прес-служба прокуратури області, новопризначений очільник прокуратури області Віктор Миколенко активно взявся шукати винних у злочинних подіях на Черкащині революції. Але цей пошук відверто схожий на пошук «козлов отпущения».

Так в рамках розслідування кримінального провадження слідчими прокуратури повідомлено про підозру 6 працівникам батальйону патрульно-постової служби УМВС України в області за фактом фальсифікацій під час подій, які відбулися біля приміщення Черкаської ОДА 23 січня поточного року. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадуємо, що слідчим управлінням прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками міліції під час проведення зібрань громадян біля приміщення Черкаської обласної державної адміністрації з 21 по 27 січня цього року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень).

Така інформація лише підтверджує, що до відповідальності будуть притягувати дрібних виконавців, натомість керівники силових відомств області знаходяться на волі і в доброму гуморі, в такому ж стані весняного настрою перебувають ї їх заступники, які продовжують керувати підрозділами силових відомств.
 

Останні новини