Вулиця Оборонна в місті Черкаси: останній рубіж оборони?

Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив перелік вулиць, де в 2013 році буде проведено ремонт дорожнього покриття. В нього включено перелік з 32 найменувань відрізків вулиць, де буде проведено поточний ремонт. Реконструкція буде проведена на загальній площі понад 6 тисяч квадратних метрів. На ці потреби в міському бюджеті закладено близько 1,5 млн. грн. та з державного очікується – 4,7 млн. грн.

– Зрозуміло, що у місті – значно більше вулиць, які потребують ремонту. Проте одночасно відновити асфальтне покриття на всіх пошкоджених черкаських автошляхах немає фінансових можливостей. У визначений перелік, який складався за поданнями депутатів та громадськості міста, ввійшли найбільш аварійні ділянки вулиць Черкас, які потребують негайного ремонту, – розповів Андрій Миколайович Наумчак, в. о. начальника управління вуличної інфраструктури та транспорт.

 Проте нажаль вже в котрий раз до переліку вулиць, де планується ремонт не потрапила вулиця Оборонна. Стан цієї вулиці відомий кожному автомобілістові, який хоча б раз на неї заїжджав. В суху погоду це просто кучугури, подекуди висотою понад пів метра, в дощову погоду чи відлигу це калюжі невідомої глибини та величезної протяжності, а взимку - величезні замети та кучугури.

Якби був проведений ремонт дорожнього покриття на Оборонній, то вдалося б не тільки розвантажити вулицю Ільїна та Благовісну, перехрестя Ільїна - Смілянська та Благовісна - Смілянська, а й зекономити кошти водіїв, які щоб потрапити з району Залізничного вокзалу в Південно- Західний район змушені робити величезні кола містом. Проте це вочевидь позиція така: щоб дістатися Обланого управління ДАЇ, яке розміщено на цій вулиці, водій має показати всю свою водійську майстерність та можливості свого авто в позашляхових умовах.

Хоча, можливо, Сергій Олегович готується до якось неанонсованої війни, і саме вулиця Оборонна, як колись Підмосков"я, має зупинити (а фактично всмоктати в себе) ворожі танки?

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx