Вуха нардепа стирчать за інформаційною булькою

Вуха нардепа Владислава Голуба стирчать за інформаційною булькою, яку за допомогою «незалежного» політолога роздули проти губернатора Юрія Ткаченка.

Про загострення публічного протистояння між народним депутатом від БПП з 197 округу Владиславом Голубом та головним представником Президента України в регіоні ми вже писали. Загалом же така «холодна війнушка» характеризується частіше випадами молодого нардепа, та поки непорушним спокоєм очільника області.

Очевидно, що через спокій губернатора, нардеп спробував перейти до більш вишуканих методів політичної боротьби та залучив до формування негативної суспільної думки про опонента "незалежного" політолога. Таким політологом виявився уродженець м. Рівне Сергій Постоловський, який і написав невеликий допис у власному блозі на сторінках видання «Лівий берег» свої думки щодо оцінки діяльності губернатора Ткаченка.

На фото політолог Сергій Постоловський (на передньому плані) та віртуальний персонаж схожий на нардепа Владислава Голуба, що символізує походження зацікавленості політологом Черкащиною. 

Людина, яка загалом має опосередковане відношення до нашого регіону, цілком очікувано дала вкрай негативну оцінку діяльності Ткаченка. Проте ми не будемо розбиратися у закидах цього експерта до Ткаченка (хоча «експертні» роздуми про те, що губернатор має відповідати за народжуваність чи смертність і викликають посмішку) – ми самі порушуємо гострі теми, коли є за що. Сьогодні ж наше завдання – показати, хто педалює тему «поганого губернатора» на вищий столичний рівень. Щоб зробити вже перші висновки щодо зв’язку між нардепом Владиславом Голубом та «незалежним» політологом, не треба бути Пінкертоном. Але про все по порядку.

Побіжний аналіз сторінки Сергія Постоловського у Фейсбуці дає трохи інформації про нього – уродженець м. Рівне, політолог, письменник.

Такий же аналіз його дописів у блогах також свідчить про його інтерес до глобальної аналізу загальноукраїнських і світових процесів. Особливу увагу в своїх дописах політолог приділяє Володимиру Путіну та навіть пророкує крах сучасної Російської імперії Путіна. Хто хоче - може почитати його думки за посиланнями, але при всій повазі до особи губернатора Черкащини, він тут зовсім не клеїться до традиційного профілю політолога. Хоча все може бути, бував на Черкащині от і заболіло серце за землю Богдана й Тараса.

Політтехнолог на виїзді

Коротке наведення даних по партійних штабах владної БПП дав результат, відтак вдалося дізнатися, що Сергій Постоловський, окрім того, що письменник, політолог ще й політтехнолог. Саме Сергій Постоловський приїхав в ході кампанії в Черкаси на підсилення роботи Черкаського міського виборчого штабу БПП та їхнього кандидата в мери на місцевих виборах 2015 року.

Нагадаємо, в тривалій боротьбі саме нардеп Владислав Голуб відстояв Олександра Романовича кандидатом на мера від БПП. Однак результат мерських перегонів був шокуючим, владний кандидат посів лише четверту сходинку, замість рятівної другої – для проходження в другий тур – це був програш як власне кандидата в мери, так і його заступника у вищих кабінетах Владислава Голуба.

Але до позитивних результатів Сергія Постоловського слід віднести те, що навіть після оголошення попередніх результатів штабами конкурентів, кандидат у мери від БПП настійливо твердив, що саме він у другому турі.

Загалом же результати роботи політтехнологів Олександра Радуцького чимось можна порівняти з результатами робити їх колег на кандидата мера столиці Сергія Думчєва. Звичайно, що грошей тут було менше, але таку провальну кампанію запамятають надовго. 

Підмочений імідж гірше поразки

Саме підмоченим власним іміджем у столичній політичній тусовці розплатився нардеп Владислав Голуб за фактичну поразку міського БПП на місцевих виборах-2015. Гіршого фіналу нікуди було і вигадати, після провалу на виборах Олександр Радуцький почав робити гучні заяви про фальсифікації виборів, що могло призвести до зриву підведення підсумків виборів в Черкасах. Цей запал тоді остудив Юрій Луценко, який, прибувши в Черкаси, назвав міську БПП – «організованим злочинним угрупуванням яке буде розпущено».

Після таких подій Владислав Голуб терміново позбувся ряду своїх офіційних помічників – це люди підконтрольні міському штабу БПП та власне кандидат у мери Олександр Радуцький. Хоча іміджеві та політичні рани довелося зализувати ще довго.

Загалом же надута інформаційна булька не зовсім якісна і головне – чітко видно, хто за нею стоїть. Хоча навіть на очевидні речі у нардепа Владислава Голуба завжди може бути своя точка зору. Так свого часу нардеп стверджував, що не мав відношення до виставлення проти свого конкурента на окрузі Леоніда Даценка ще двох Даценків. Та навіть припускав, що це міг зробити сам Леонід Даценко. Все може бути у цьому світі, але і Голубу варто пам’ятати, що Ткаченко – то не Даценко.
 

Останні новини