Вшанування героїв Холодного Яру переноситься на тиждень.

Організатори вшанування героїв визвольної боротьби в 1917-1922 роках на території Чигиринського району повідомили, що через погодні умови святкування відбудеться 20-21 квітня. Таким чином відбулося посунення цієї дати на один тиждень.

Нагадаємо, що кожного року з ініціативи громади в Холодному Яру (села Мельники, Медведівка, Головківка Чигиринського району) відбуваються урочистості з  вшанування пам"яті братів Чучупаків та решти героїв Холодного Яру, які в буремні роки революції та громадянської війни боролися за волю та свободу України від поневолювачів. Саме на теренах Чигиринщини чи не найдовше діяв організований повстанський рух, який протистояв більшовицькій навалі. Саме багато холодноярців, яким вдалося вижити, в подальшому приймали участь в створенні УВО, ОУН та інших патріотичних організацій.

В планах організаторів відкриття пам"ятного знаку в одному із сіл, проте затримка за рішенням сільської ради, яка, "чомусь", таке рішення поки що не прийняла. Щороку на вшанування героїв до Холодного Яру приїжджають тисячі українців, що проживають в Україні та еміграції.