Європейський інтегратор Ірина Геращенко в Черкасах закликала Президента до європейської інтеграції

Перебуваючи з робочим візитом в Черкасах, народний депутат Ірина Геращенко закликала Президента не підписувати закони прийняті зборами двох фракцій – Партії Регіонів і комуністами і цим самим довести свої євроінтеграційні прагнення.

- Ми вважаємо що це не було засідання Верховної Ради. Це були збори двох фракцій Партії регіонів і комуністів на яких вони мали право обговорювати все що завгодно але ніяких законів не мали права приймати.

Засідання цих двох фракцій проходили за зачиненими дверима саме тому що не було ніякої більшості і приймалися під шумок абсолютно корупційні закони, - розповідає Ірина Геращенко.

На думку пані Ірини, Президент на ділі має довести свої євроінтеграційні прагнення.

- Є рішення ВАСУ, що це нібито було легітимне засідання парламенту. Знаєте довіри до українських судів немає в суспільстві. Мотиви такого рішення очевидні. Фракція УДАР офіційно звертається до Президента України не підписувати ті закони які прийняті з величезним порушенням Конституції та законів України. У Президента України є шанс продемонструвати наскільки він готовий взагалі в тому числі і до європейської інтеграції і не підписувати незаконно ухвалені закони, - повідомила Ірина Геращенко.

 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx