Євреї все таки злякалися черкаських антисемітів, хоча і не зразу

Всесвітній Форум російськомовного єврейства (ВФРЄ) закликає держструктури та політичні партії об’єднати зусилля в боротьбі з антисемітизмом в Україні, прояви якого в Черкасах 6 квітня дуже стурбували представників єврейської спільноти.

Про це йдеться у зверненні президента ВФРЄ Олександра Левіна, яке розмістило видання «Обозрезватель»

- ВФРЄ закликає об’єднати зусилля держструктур, політичних сил та громадських організацій України, включаючи ВО” Свобода”, для запобігання подібних провокацій в майбутньому. ВФРЄ звертається до Президента України пана Віктора Януковича, як до гаранта Конституції, з проханням розібратися в ситуації і дати доручення органам правопорядку знайти і покарати винуватців провокації, – йдеться у зверненні організації.

Левін упевнений, що в Україні немає антисемітизму на державному рівні, а тому закликає боротися з його локальними проявами. ВФРЄ також звертається до послів США та Ізраїлю в Україні, до лідерів єврейських громад всього світу з вимогою “донести до уряду України свою стурбованість виникаючими провокаційними антиєврейськими діями в демократичній державі”.

Нагадаємо, 6 квітня під час опозиційного мітингу у Черкасах близько двох десятків молодих людей у футболках з написом “Бий жидів!” та “ВО Свобода” намагалися зірвати проведення опозиційної акції. Однак попри такий резонанс даного питання молодики які здійснили провокацію не покарані. Більше того працівники міліції та правоохоронних органів неохоче займаються розслідуванням цього факту. 
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx