Євпак вже не проти обрання Тренкіна "в порушення регламенту"

Лідер, донедавна опозиційної, фракції “Голос” в міській раді Черкас Віктор Євпак вже не проти обрання секретаря та виконавчого комітету “в порушення регламенту”.

Про це свідчить ухвала Черкаського окружного адміністративного суду. 

В грудні минулого року, після обрання секретаря та виконавчого комітету Євпак заявив, що ініціюватиме скасування відповідних рішень в судовому порядку через порушення регламенту. 

- Голосування за секретаря міської ради було з порушеннями регламенту за кількома нормами. Важливий для міста проект рішення не розглянули депутатські комісії, як цього передбачає документ. Окрім того, на сайті його опублікували у переддень голосування, а не за 10 днів до розгляду, як це перебачено.

Обрання людей до керівництва міста має відбуватися у законний спосіб, прозоро і з обговоренням усіх кандидатур. Саме тому фракція "Голосу" ухвалила рішення оскаржити рішення, що було ухвалене всупереч регламенту, - тоді заявляв Віктор Євпак. 

В ході судового розгляду, щодо скасування рішення міської ради про обрання секретарем міської ради Юрія Тренкіна, надійшло клопотання від представника Віктора Євпака в суді, про залишення позовної заяви без розгляду. Суд задовольнив клопотання позивача і не став розглядати заяву по суті. 

Відзначимо, що заяву про залишення позову без розгляду було надано до суду 19 березня. А до цього, 11 березня, фракція “Голос” отримала посаду заступника міського голови та по ключових питаннях синхронно голосувала з промерською більшістю. 

Нагадаємо, Віктор Євпак став головним опонентом чинного міського голови Черкас Анатолія Бондаренка на місцевих виборах. Після поразки у другому турі, безуспішно намагався сформувати антимерську депутатську більшість.
 

Останні новини