Восьмирічну справу про нелегальний покер-клуб в ТРЦ закрили

Восьмирічну кримінальну справу про нелегальний покер-клуб в ТРЦ “Хрещатик-сіті” закрили.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського суду. 

За даними слідства, злочинна група під прикриттям неприбуткової ГО “Черкаська обласна федерація спорту”, оформили договір суборенди приміщення на мінус другому поверсі ТРЦ “Хрещатик-сіті”, де в подальшому організували проведення азартних ігор в покер. Організована злочинна група включала двох організаторів та чотирьох працівників. Нелегальний покер-клуб працював в жовтні 2013 — січні 2014 років. 

Для конспірації діяльності, орендоване приміщення розділили на дві ігрові зали. Один зал був визначений для проведення турнірів зі “спортивного покеру”, де виграш вручався у вигляді грамоти або кубка, а другий - “віп-зал” визначили для проведення азартних ігор на гроші. 

В січні 2014 року правоохоронними органами було припинено злочинну діяльність підпільного покер-клубу, вилучено ігрове обладнання та кошти. 

Усім обвинуваченим інкримінували ч. 1 ст. 203-2 ККУ (незаконна організація азартних ігор). У жовтні 2014 року обвинувальний акт було передано до суду для розгляду по суті, але за роки вирок так і не був винесений до цього часу. 

У зв'язку з легалізацією грального бізнесу та набранням чинності закону, яким скасована кримінальна відповідальність за діяння, суд ухвалив закрити провадження по обвинуваченню підсудних.  

Останні новини