Вони зрадили Україну (Перелік депутатів Верховної Ради від Черкащини)

Сьогодні в історії України відбулася одна з найтрагічніших подій, яка на законодавчому рівні зафіксувала втрату значної частини державного суверенітету та будь-яких реальних євро-атлантичних перспектив у найближчі десятиліття – Верховна Рада у безпрецидентний до цього спосіб в закритому режимі ухвалила закони про «особливий статус» місцевого самоврядування в Донецькій та Луганській області та закон про амністію террористам. 

Президент України Петро Порошенко та ще майже 300 депутатів виявилися послідовниками Володимира Путіна та фактично зрадили більше половини проукраїнського населення зазначених регіонів, щоб зберегти ексклюзивне право грабувати решту країни.

Про особливості і умови Президентських законопроектів ми вже писали, докладніше можна прочитати, змінилося в них лише те, що місцеві вибори в бунтівних регіонах пройдуть не 9 листопада, а 7 грудня 2014 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГРИЦЕНКО ЗАПІДОЗРИВ ЩО ЗАКОНО ПРО ОСОБЛИВИЙ СТАТУС ПОРОШЕНКУ НАПИСАВ ПУТІН

Проте зараз мова не про сутнісний зміст законопроектів, а про тих негідників і запроданців шанованих людей які їх прийняли. Вони заслуговують, щоб їх імена і прізвища червоними літерами були вписані на стіну ганьби української історії. За законопроект про особливий статус бунтівних регіонів проголосували 277 депутатів, за проведення амністії терористам – 287.

Розгляд законопроектів у закритому режимі проходив у безпрецедентних умовах. Найкраще його характеризують слова народного депутата Анатолія Гриценка, який виступав різко проти такої «законотворчості», такого не було навіть за Януковича. 

- Голосування за путінський проект «спеціального статусу», за наполяганням Порошенка і Турчинова, відбулося у закритому режимі. Безпрецедентно закритому, не баченому раніше режимі. Під час голосування табло було мертвим, ніхто з депутатів не міг бачити, хто і як голосує. Лише наприкінці висвітилася цифра 277 – і Турчинов оголосив: закон прийнято. На всіх попередніх закритих засіданнях табло показувало хід голосування. Результати на сайті не оприлюднювалися, але депутати все бачили. Такого закритого голосування в парламенті не було. Ніколи. Янукович відпочиває, – написав Анатолій Гриценко у Фейсбуці.

Вперше в історії українського парламентаризму табло вимкнули. Фото.

Тепер перейдемо власне до голосування. Оскільки дані голосувань не знають навіть депутати, все ж можна визначити тих хто з імовірністю у 99,9% голосував за дані законопроекти. Це зробити порівняно не важко, для цього потрібно зайти на сайт Верховної Ради і подивитися як депутати голосували за розляд скандальних законопроектів у закритому режимі – ця інформація є в поіменному режимі, що ми і зробили.

Так за розгляд законів які знищують Україну депутати проголосували наступним чином 265 – за, 1 – утримався, 104 – не голосували. 

Результати голосування по группам та фракціям.
Позафракційні – 42 за
Батьківщина – 32 за (тут варто відзначити, що за голосували недобитки які перебігли до Яценюка, Турчинова та Порошенка)
Партія Регіонів – 60 за
«УДАР» - 37 за
Группа «Економічний розвито» - 37 за
Группа «За мир і стабільність» - 32 за
Группа «Суверенна Європейська Україна» - 25 за
ВО «Свобода» - 0 за

Де-факто не зрадили Україну представники партії «Свобода», залишки колись потужної «Батьківщини», Олег Ляшко та Анатолій Гриценко. Лідер «Свободи» Олег Тягнибок після прийняття законів заявив, що це повна капітуляція у війні з Москвою. 

Свободівці навіть зняли на відео як не голосують за зрадницькі закони, але це не допомогло.

Тепер наводимо перелік зрадників України, нардепів від Черкащини які проголосували за розгляд законопроектів у закритому режимі, а відтак очевидно голосували і за самі законопроекти.

Микола Томенко – народний депутат, радник президента України, входить у першу десятку Блоку Петра Порошенка.


Ірина Геращенко – уповноважена з мирного врегулювання ситуації на Сході, народний депутат від «УДАРу», входить в першу десятку виборчого списку Блоку Петра Порошенка.


Віталій Іляшенко – голова обласної організації партії «УДАР», народний депутат, на 117 місці у списку Блоку Петра Порошенка.

Володимир Олійник – народний депутат України, екс-регіонал, член групи «За мир та стабільність».

Михайло Поплавський – народний депутат України 194 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Суверенна Європейська Україна»


Володимир Зубик – народни депутат України 195 виборчий округ, екс-регіонал, позафракційний.

Геннадій Бобов – народний депутат України 196 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Економічний розвиток»

Валентин Ничипоренко – народний депутат України 199 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Економічний розвиток»


Антон Яценко – народний депутат України 200 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Економічний розвиток»

Варто також відзначити що народний депутат від 198 окргу Віктор Тимошенко голосував «Проти», а Леонід Даценко від 197 округу значиться як «Не голосував». Проте як вони голосували в закритому режимі знають лише вони.
 

Останні новини