Вони зайшли і без жодного слова почали бити, - сільський голова

Ми повідомляли, що в понеділок 21 грудня двоє невідомих увірвалися в кабінет голови Яснозірської сільської ради і почали його бити. 

Сьогодні з Ткаченком Василем Капітоновичем ми поспілкувалися у третій міській лікарні міста Черкаси. Нині він проходить лікування від отриманих травм, а це перелом носа, численні гематоми на обличчі та голові, струс мозку.

Таким несподіваним виявився результат лише півторамісячної роботи на посаді сільського голови с. Яснозіря, Черкаського району.

- Близько 13 години дня в понеділок, коли я сам перебував в кабінеті, саме телефонував депутатам запрошуючи на сесію заходить два хлопці кремезної статури. Один одразу сідає на стілець переді мною і мовчки дивиться в очі, інший вириває шнур стаціонарного телефону і починає бити. Не знаю скільки це тривало по часу, але не довго я намагався закрити голову руками, все було в крові, - розповідає Василь Капітонович.

Вже після інциденту за словами сільського голови, виявилося що в селі кілька днів їздив немісцевий автомобіль мерседес з цими чоловіками. Їх бачили в селі, вони розпитували про активістів які чинили спротив будівництву комплексу курників торгової марки «Наша Ряба».

- На мою думку – це розправа за мою активну участь у організації спротиву громади проти будівництва курників, - додає Василь Капітонович.

Як розповідає ще одна активістка, жителька сусіднього села Мошни Катерина Онопрієнко вони вмовили боротися за посаду сільського голови Василя Капітоновича.

- Попередня очільниця села продалася «Нашій Рябі» і ми вмовили балотуватися Василя Капітоновича, він без проблем переміг. Те ж саме сталося і в Мошнах, сільський голова який де-факто підтримував окупантів також вибори програв. Я не маю сумнівів в тому, що цей напад – це розправа за активну позицію, - стверджує Катерина Іванівна.

Нині ж за даним фактом відкрито кримінальне провадження, проводиться розслідування.

Прогнозуючи позицію «Нашої Ряби» одразу ж її і публікуємо – підприємства чи посадові особи «Миронівський хлібопродукт» не мають жодного відношення до інциденту та щиро бажають одуження постраждалому.
 

Останні новини