Користувацький вхід

Волонтер імовірно фальсифікував власну участь у війні в Афганістані

Відомий на Черкащині волонтер, засновник приватного військово-історичного музею “Шампань” Олег Бойко імовірно фальсифікував власну участь у війні в Афганістані.

Про це свідчать дані досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 190 ККУ (шахрайство), строки розслідування якого продовжено.

За даними досудового розслідування, Олег Бойко, що не є учасником бойових дій у складі СРСР на території Афганістану, в період з липня по жовтень 1986 року, де ним нібито було отримано поранення осколком в голову та грудну клітину, з корисливих мотивів, на початку січня 2004 року використав підроблений військовий квиток для оформлення пенсії.

Фото сайт Прочерк

Натомість згідно даних Звенигородського військомату, встановлено, що Бойко у 1986 році проходив військову службу у військовій частині м. Дрезден, Федеративна республіка Німеччина.

Згідно даних Центрального архіву міноборони РФ в наказах за 1986-1987 роки про проходження служби на території Афганістану не значиться.

Згідно даних галузевого архівного фонду міноборони України встановлено, що з жовтня 1986 року лікувався від ревматизму. В результаті був визнаний військовою комісією непридатним до військової служби в мирний час.

Відзначимо, що Олегу Бойку в 2004 році було встановлено другу групу інвалідності безтерміново через поранення, контузію отримані під час виконання обовязків військової служби.

Нагадаємо, що Олег Бойко був арештований за підозрою в замаху на життя правоохоронця. Він вступив в перестрілку з працівниками поліції, які здійснювали слідчі дії по іншому кримінальному провадженню стосовно майна військово-історичного музею “Шампань”. В лютому 2019 року Черкаський апеляційний суд встановив міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та звільнив з під варти.

Нині обвинувальний акт по цій справі перебуває на розгляді Ватутінського міського суду. А сам підозрюваний переданий на піклування родині через психічний розлад.

 

Останні новини Черкас та Черкаської області