Володимир Лашкул запрошує на головний футбольний матч сезону

Перед останнім і найважливішим матчем цьогорічного футбольного сезону проти лідера Першої ліги Кіровоградської «Зірки» генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» розповів, чого він очікує від однієї з найважливіших ігор року та запросив черкащан на матч. 

– Команда має шанс вибороти путівку до Прем’єр-ліги. Чи є амбіції всередині команди, у клубі грати на значно вищому рівні?

– Від такої можливості ніхто із професіональних футболістів відмовлятися не буде, але потрібно реально оцінювати свої сили. Для того, щоб гідно грати у Прем’єр-лізі і не бути там каліфом на одну годину, потрібно мати розвинену інфраструктуру клубу, готувати гравців для головної команди у власній дитячо-юнацькій футбольній школі. Багато питань потрібно вирішити щодо співробітництва з дитячо-юнацькими школами Черкас і Черкаської області особливо питання фінансування. Нам кажуть, що спортивні школи, які мають відділення футболу, фінансуються за рахунок бюджетів міста або області. Де ці бюджетні кошти? До мене постійно звертаються із проханням надати наш автобус для виїзних матчів їхніх команд у ДЮФЛ України, допомогти фінансово.

– Поділіться секретом, як проходить формування команди в міжсезоння. Хто цим займається?

– Цим питанням опікується головний тренер команди Ігор Столовицький. Він разом із начальником команди Юрієм Колесніком дають мені пропозиції щодо гравців. Спочатку ми дивимося, на яких умовах футболіст хоче в нас грати, а потім вирішуємо, чи запрошувати гравця на навчально-тренувальний збір на перегляд. Далі тренери дивляться на те, підходить гравець команді чи ні, і приймається кінцеве рішення.

– Цього року команді «Черкаський Дніпро» залишилося провести ще один матч і, мабуть, найважливіший у 2015 році. Як думаєте, чи збереться повний стадіон вболівальників на цей мегаматч?

– Я думаю, що ті маркетингово-рекламно-інформаційні заходи, які проводяться щодо цього матчу, побудять у черкащан мотиви прийти 21 листопада на стадіон «Центральний». Під час цього матчу буде вирішуватися головне питання: бути чи не бути команді майстрів «Черкаський Дніпро» у Прем’єр-лізі. І це своє присутністю мають сказати глядачі. Хочеться побачити заповненими усі 10 300 місць стадіону «Центральний». Запрошую жителів Черкас і Черкаської області, гостей обласного центру 21 листопада прийти на стадіон «Центральний», де відбудеться гра між командами «Черкаський Дніпро» і «Зірка» Кіровоград. Початок матчу о 14:00. Вхід вільний.

За матеріалами програми ТРК ВІККА "Контакт"
 

Останні новини