Водіння Тулуба в народ пройшло в дусі легкого "подхалімажу"

Сьогодні Черкаси святкують 727 день народження. Та це свято трохи зіпсував робочий день, саме цим можемо пояснити не дуже велику кількість людей в головному місці святкування – Долині Троянд. Але очевидно, що на вечір кількість жителів обласного центру на головній галявині міста зросте.

В час обідньої перерви завітав на місце святкування і очільник області Сергій Тулуб. 

Візит був нетривалим, але по-господарськи змістовним. Загалом же він пройшов в дусі легкого «подхалімажу». Губернатор явно виглядав заклопотаним і на хвильку вирішив заглянути, як же справилися з завданням святкування дня міста «бояри». В принципі Сергій Борисович мав бути задоволений. 

«Бояри» нервово бігали навколо головного Героя області та все показували наскільки вони боєздатні і дієздатні. Насамкінець Олександр Радуцький навіть подарував монетку на щастя. 

Після того, як губернатор сів в автомобіль – свита змахнула холодний піт з чола за дуже жаркої погоди і пішла готуватися до вечірніх святкувань.

 

Ось на фото Сергій Борисович спілкується з жінкою зовнішності "Солохи" про обереги. 
 

Тут вже споглядає на виставку фоторобіт. 

На фото стурбовані бояри - Павло Карась та Олександр Радуцький. В погляді питання - чи все зробили в організації свята щоб сподобатися Герою?

Тут вже Ірина Топчій директор департаменту освіти та гуманітарної політики обходить губернатора. 

Ну і апофеоз візиту - вручення монети "На щастя" від Олександра Радуцького. Це звичайно не друга зірка Героя, але теж не погано. 

Та й Павло Карась не забув запросити Сергія Борисовича на вечірні святкування. Губернатор пообіцяв бути. 

Губернатор сідає в порівняно не найдорожчий автомобіль і їде виконувати державні справи побачивши, що "бояри" впоралися з святкуваннями.  Святкувати справа плебсу. 

Скромний Ленд Крузер губернатора їде геть. 

А ось справді крутий автомобіль поруч. 

І накінець хочеться додати. Над Долиною Троянд витав дух відставленого мера Сергія Одарича та невпинно нагадував "боярам", що Герої залишаються назавжди, а "подхалімів" змінюють коли цього потребує ситуація. 

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини