Водій автобуса, що перекинувся з пасажирами, відмовився від свідчень

На Черкащині суд засудив та відразу амністував водія автобуса перевізника ТОВ “Круїз-авто”.

Про це йдеться у вироку Маньківського суду. 

ДТП сталося у червні 2017 року в селі Іваньки на Маньківщині. За даними слідства, водій несвоєчасно відреагував на зміну дорожньої обстановки, не обрав безпечної швидкості при проїзді заокруглення та допустив перекидання транспортного засобу. В результаті ДТП п'ять осіб отримали травми різного ступеню тяжкості, в тому числі і тяжкі. 

Дії водія інкриміновані за ч. 2 ст. 286 ККУ (порушення ПДР, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень).

Підсудний вину визнав, від надання показів відмовився. 

Як мінімум троє свідків, які перебували на момент ДТП в автобусі, посвідчили, що водій був в тверезому адекватному стані, але на транспортному засобі повністю відмовили гальма. Також за свідченнями, в транспортному засобі була відсутня аптечка. 

Натомість представник перевізника посвідчив, що на час виїзду транспортний засіб та водій пройшли всі необхідні технічні та регламентні норми. 

В наданих суду даних судової експертизи, щодо технічного стану автобуса на момент ДТП, вказувалося, що гальмівна система знаходилася в працездатному стані. 

Суд визнав винним підсудного та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі. Від відбуття покарання звільнив за амністією.  

Останні новини