ВО "Свобода" закликає владу не чинити перепон у вшануванні героїв Холодного Яру.

18 квітня почне фунціонувати наметовий табір ВО "Свобода" поряд з селом Мельники Чигиринського району.  Положення про організацію табору та графік можна дізнатися на сайті ВО "Свобода". Ми для читачів оприлюднимо їх.

Загальні засади

1. Всеукраїнський наметовий патріотичний табір ВО "Свобода" "Холодний Яр-2013" відбувається на хуторі Кресельці Мельниківської сільської ради Чигиринського району Черкаської області у знак вшанування героїв Холодного Яру (зокрема полковника Холодноярського полку Василя Чучупаки), що героїчно боролися проти большевицьких окупантів на території Холодноярської республіки з 1919 до 1922 роки.

2. Табір "Холодний Яр-2013" відбувається у рамках загальнонаціонального вшанування загиблих героїв Холодного Яру й традиційних супутніх заходів.

3. Місце розташування табору "Холодний Яр-2013" – хутір Кресельці Мельниківської сільської ради Чигиринського району Черкаської області.

4. Місце збору делегацій – поблизу будинку Креселецького лісництва на хуторі Кресельці Мельниківської сільської ради Чигиринського району Черкаської області.

5. Час проведення табору – 18-21 квітня 2013 року.

Завдання

6. Завданнями табору "Холодний ЯР- 2013" є:

- Вшанування загиблих героїв Холодного Яру;

- Плекання героїчного духу й націоналістичного світогляду;

- Спортивно-фізичне самовдосконалення;

- Пропаганда здорового способу життя;

- Підвищення моральних і фізичних якостей таборовиків;

- Вдосконалення організаційно-партійної єдності;

- Сприяння формуванню у громадськості позитивного образу ВО "Свобода".

Учасники

7. Учасниками табору є організовані в окремі обласні (районні) делегації члени ВО "Свобода", члени їхніх родин та симпатики партії.

8. Повноважним представником делегації є її керівник, призначений наказом голови обласної (районної) організації ВО "Свобода".

9. Індивідуальна участь членів ВО "Свобода" та її симпатиків у таборі "Холодний Яр-2013" допускається тільки у разі відсутності організованої делегації відповідної партійної організації і за попереднім погодженням із комендантом табору.

Керівництво

10. Керівництво табором "Холодний Яр-2013" здійснює комендант, призначений наказом Голови ВО "Свобода".

11. Делегації обласних (районних) організацій ВО "Свобода" після їхнього прибуття до місця розташування табору зголошуються до коменданта.

12. Розташування учасників табору здійснюється винятково в попередньо визначених межах табору та в місці, вказаному комендантом.

13. Усі накази та зауваження коменданта табору обов'язкові до негайного виконання усіма учасниками табору.

Права та обов'язки учасників табору

14. Кожен учасник табору "Холодний Яр- 2013" має право на участь у всіх громадсько-мистецьких заходах, що передбачені програмою табору та програмою вшанування героїв, розробленою історичним клубом "Холодний Яр".

15. Учасники табору у стосунках із місцевими мешканцями та представниками громадськості, що беруть участь у вшануванні героїв Холодного Яру та у супутніх заходах, зобов'язані поводити себе відповідально й без шкоди для позитивного образу ВО "Свобода".

16. Учасники табору зобов'язані утримуватися від зловживання спиртними напоями та появи в нетверезому стані.

17.Учасники зобов'язані дотримуватися правил безпеки:

- не розпалювати вогню як на території табору, так і поза його межами без дозволу коменданта;

- не залишати без нагляду ножі, сокири, інші гострі предмети і не засмічувати територію табору камінням на іншими сторонніми предметами;

- не користуватися відкритим вогнем, не курити в наметах.

18. Учасники табору зобов'язані дбати про чистоту в наметах та на території табору.

19. Учасники табору зобов'язані передавати усі знайдені цінні речі комендантові табору.

Відповідальність

20. За порушення цього Положення та невиконання наказів коменданта табору щодо учасників табору діє система зауважень і стягнень:

- попередження;

- виключення з числа учасників табору і виселення за його межі;

- застосування щодо членів ВО "Свобода" стягнень, передбачених партійним "Положенням про заохочення та дисциплінарні стягнення".

Прикінцеві положення

21. Відносини, що не внормовані цим Положенням, регулюються наказами та рішеннями коменданта табору.

Незважаючи на патріотичний та мирний характер проведення заходу, серед частини українського політикуму він зустрів опір. Зокрема відомо, що депутатка від Партії Регіонів Єлена Бондаренко звернулася до СБУ з проханням розібратися чим будуть займатися свободівці та їх прихильники під час проведення табору.

- Нам точно відомо, що адміністрація найближчих районів отримала наказ не допустити потрапляння молоді не просто на наш табір, а навіть на вшанування героїв Холодного Яру. Знаємо, що спробують не пропускати автобуси. Але я ж вже попереджав владу - не варто нам чинити перепон, тому що ми відповімо так же само. Взагалі, ви почитайте програму табору. Та до нас може потрапити кожен бажаючий. Навіть Бондаренко, якщо зобов"яжеться дотримуватись наших правил. Я був би радий якби до нас приєдналися працівники СБУ, але не для того щоб заважати, а щоб розповіли про те, як потрібно боронити свою державу.  В нас в Україні взагалі дивна ситуація - замість того, щоб займатися патріотичним вихованням молоді, влада заважає виконувати її функцію громадським діячам та організаціям. Це ще одне підтвердження, що це не влада, а окупаційний режим. І я ще раз застерігаю чиновників - не здумайте нам заважати в проведенні вшанування героїв - холодноярців, - прокоментував телефоном чутки про можливі складнощі із вшануванням героїв Визвольних змагань Юрій Ботнар, голова Черкаського обласного осередку ВО "Свобода".

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx