Вночі прямо у власному дворі спалили автомобіль голови політичної партії

Сьогодні вночі в Черкасах у власному дворі за адресою Благовісна 1, невідомі спалили автомобіль голови обласної організації Партії пенсіонерів України Володимира Матюші. 

Про це нашому виданню повідомив сам постраждалий. 

- Сьогодні вночі близько 4-ї ранку прямо у мене в дворі було спалено мій автомобіль ВАЗ – 2109. Коли я вийшов з будинку автомобіль горів, коли вдалося його загасити то побачили, що в салоні лежала кирпичина і було розбите вікно, а поруч валялася пуста каністра. Зловмисники розбили вікно, залили салон бензином і підпалили. Авто фактично згоріло вщент, полум’я навіть поширилося на будинок, але його вдалося загасити і будинок сильно не постраждав, - розповів Володимир Матюша. 

Політик вже подав заяву в міліцію та навіть встиг сам провести невелике розслідування. 

- Я вже подав заяву в міліцію по даному факту. Ми вже знаємо, що це був один зловмисник, його зафіксувала камера відеоспостереження на СТО напроти мого будинку, він перелазив через паркан о 4.07 ранку і знову назад у 4.12., - розповідає Матюша.

Партійний функціонер не виключає, що напад є наслідком його громадсько-політичної діяльності. 

- Я думаю, що даний напад є наслідком моєї політичної роботи – зазначив Володимир Матюша.

Нагадуємо, Володимир Матюша доволі ексцентричний місцевий політик, який в минулому році балотувався на виборах по 197 окрузі, був фактично технічним кандидатом Богдана Губського та найбільше запам’ятався спробою зїсти сфальшований протокол в приміщенні ОВК 197. Цього року активної, принаймні публічно, участі у кампанії не брав. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини