Власник Черкаської "Бочки" теж іде на вибори

Власник розважально-оздоровчого комплексу «Бочка» який знаходиться на берегах Дніпра в Черкасах Олексій Максимович Арсенюк також вирішив взяти участь у дострокових виборах до Верховної Ради.

Олексія Максимовича зареєстровано кандидатом у народні депутати по 195 виборчому округу від "Опозиційного блоку". Про це йдеться на сайті ЦВК. 

«Арсенюк Олексій Максимович народився 1 серпня 1957 року в селі Тихий Хутір Жашківського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Державне підприємство Міністерства оборони України "Сакський центральний військовий клінічний санаторій імені М.І. Пирогова", безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок", - повідомляє сайт ЦВК.

Нагадуємо, Олексій Максимович Арсенюк старожил Черкаського політикуму. Був активним членом Партії Регіонів, без нього не обходилися більшість виборчих кампаній.

Олексій Максимович був депутатом Черкаської міської ради кількох скликань, на останніх виборах до міської ради не був обраний. Відзначився тим, що у 2013 році його голос був вирішальним під час голосування за імпічмент Сергію Одаричу.

Також брав участь у довиборах в Верховну Раду на проблемних округах в грудні 2013 року. Тоді він балотувався як технічний кандидат по 194 округу та запам’ятався позовами до кандидата Миколи Булатецького в яких вимагав зняття з виборів останнього.

Не один земельний скандал супроводжував екс-регіонала, зокрема розважально-оздоровчий комплекс «Бочка» знаходиться у природозахисній смузі річки Дніпро.

Останні новини