Владний кандидат від "ЗЕ-Майбутнє" пустив на округ агітпродукцію (Фото)

Штаб попередньо визначеного кандидата від ЗЕ-влади на довиборах по 197-му виборчому окрузі, Євгенія Курбета, пустив агітпродукцію.

Незважаючи, що офіційна компанія на окрузі стартує з початком осені, кандидат вже заявив про бажання балотуватися та розгорнув роботу штабу. За даними місцевих місцевих ЗМІ, саме Курбет є попередньо узгодженим кандидатом від влади на окрузі.

Зміст та стилістика агітпродукції — це підтверджують, як кольорами, так і владними особами які спільними фото з кандидатом засвідчують його підтримку. 

Серед віп-агітаторів майбутнього кандидата:

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко і голова обласної ради Анатолій Підгорний.

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін (партія ВО “Батьківщина”).

Мери двох міст округу із значною кількістю виборців: Канева — Ігор Ренькас (партія “За майбутнє”), Золотоноші — Віталій Войцехівський (партія “Слуга народу”).

Фото з співачкою Русланою Лижичко, яке довелося взяти з програшної кампанії у Верховну Раду 2019 року. 

Нагадаємо, Євгеній Курбет, будучи облвоєнкомом, вже балотувався до Верховної Ради по 195 окрузі у 2019 році як самовисуванець та поступився представнику “Слуги народу” Олегу Арсенюку. Тоді він виступав у якості лідера громадської ініціативи “ЛАД”, під брендом якої виборці округу відчули виборче піклування у вигляді концертів, свят, соціальних та медичних послуг тощо. Найбільш яскравою була роздача посадкового матеріалу в брендованих під громадську ініціативу пакетиках з оригінальними назвами. 

На початку 2020 року Євгеній Курбет перебрався на керівну посаду в Міноборони — начальником управління військових представництв. На місцевих виборах 2020 року був обраний депутатом Черкаської обласної ради від партії “За майбутнє”.  

Останні новини