Владислав Голуб і Володимир Фощій збираються утримувати "Черкаський Дніпро"?

Останні дії керівників Федерації футболу Черкаської області Владислава Голуба і Володимира Фощія викликають нерозуміння у футбольної громадськості регіону.

Як відомо, 24 травня в Києві відбудеться XXI конгрес Федерації футболу України. Черкаська область має право на висунення трьох делегатів на участь у конгресі ФФУ. За процедурою мав зібратися виконком Федерації футболу Черкаської області, розглянути кандидатури та обрати серед них найдостойніших. 

Проте Владислав Голуб це вчинив інакше. За його дорученням його ж перший заступник Володимир Фощій замість зібрання виконкому федерації провів…телефонне опитування членів виконавчого комітету. 

І в результаті цього опитування від Черкащини участь у роботі Конгресу братимуть сам В. Голуб, Володимир Фощій та…віце-президент ФФУ Андрій Мацола. 

Якщо кандидатури Голуба і Фощія не викликають заперечень, то несподіване висунення від Черкаської області відомого львівського пивовара Андрія Мацоли з точки зору здорового глузду пояснити неможливо. 

Андрій Мацола – віце-президент Федерації футболу України, відомий підприємець, засновник й голова спостережної ради «Першої приватної броварні» зі Львова. Його ділова й футбольна репутація бездоганна. Але – яке відношення має пан Мацола до Черкаської області? Чому він не висунутий від Федерації футболу Львівщини? 

Ймовірно, саме це стало причиною телефонного опитування 11 членів виконкому Федерації футболу Черкаської області. 

Відомо, що внутрішня ситуація в ФФУ сьогодні дуже непроста. Президент ФФУ Андрій Павелко має відкритий конфлікт з групою членів виконкому, які стали на бік київського «Динамо» під час розгляду справи в спортивному арбітражному суді в Лозанні відносно неявки київської команди на матч у Маріуполі. 

Очікується, що під час Конгресу про «лозаннську історію» обов’язково говоритимуть. Не виключено, що будуть і якісь оргвисновки відносно окремих членів виконавчого комітету ФФУ. Ймовірно, делегати Конгресу мають бути лояльними щодо рішень, які можуть бути ухвалені з подачі Президента ФФУ?

Однак кулуарне рішення очолюваної нардепом Голубом Федерації футболу Черкащини викликало жорстку реакцію з боку його однопартійця по БПП, депутата Черкаської облради, президента корпорації ФК «Черкаський Дніпро» Володимира Лашкула.

«Я отримав інформацію від першого заступника голови Федерації футболу Черкаської області Фощія В.Г. про те, що мене не обрано делегатом Конгресу Федерації футболу України, який відбудеться 24 травня 2018 року, - написав Володимир Лашкул на Фейсбуці. - Ну що ж? Будемо мріяти про те, що очолювана народним депутатом України Голубом В.В. Федерація футболу Черкаської області візьме на себе відповідальність за долю команди майстрів Черкащини та знайде можливість інвестувати фінансовий ресурс на її утримання? 

Пана Лашкула можна зрозуміти. З 2013 року за його сприяння на утримання «Черкаського Дніпра» та на розвиток футболу в регіоні було вкладено понад 100 мільйонів гривень. Крім цього, в черкаський футбол більше ніхто не інвестує взагалі. І замість елементарної подяки – така демонстративна неповага. 

Невже новими меценатом черкаського футболу буде львівський пивовар Мацола? Чи Голуб з Фощієм збираються утримувати команду за свої кошти? 

Останні новини