Влада взялася за Черкаську Свободу?

Керівник фракції ВО «Свобода» в Чернівецькій облраді, депутат Чернівецької обласної ради Назар Горук заявив, що його вихід зі «Свободи» – це сигнал не тільки для лідерів «Свободи», а й опозиції в цілому, від тисячі свободівців, прихильників «УДАРу» і «Батьківщини» по всій Україні: можливо, щось не так робиться? Наприкінці квітня зазначений депутат вийшов з складу Свободи незадоволений тим куди ведуть опозицію її лідери, незадоволений несистемними а показовими і пристосувальницькими діями гореопозиціонерів. 

І дійсно опозицією робиться майже все не так, як би було потрібно. Нині вона нагадує лебедя рака і щуку із відомої басні, які тягнуть опозиційних рух кожен в своєму напрямку. Причому тягнуть не для того щоб досягти своєї цілі, а для того щоб завадити її досягти партнеру. Чому ми зараз згадали про одного з лідерів Буковинської Свободи? Яке він має відношення до Черкащини? А тому, що в Черкаській Свободі також не все в порядку. Схоже на те, що саме на Черкащині буде черговий ідеологічний прорив струнких рядів свободівців. Що це означає? Влада взялася системно розколювати опозиційні ряди? Потрібно твердо відповісти, без влади тут не обійшлося, але її участь полягає лише у вмілому використанні внутрішньоопозиційного протистояння. От і в Черкаській Свободі так би мовити почалося, хоча конфлікт тлів вже давно. Суть конфлікту у незадоволенні рядових партійців своїм керівником Юрієм Ботнаром.

За інформацією джерела в обласному осередку ВО «Свобода», заява чернівецького «отщепенца» була підтримана значною кількістю партійців.

Пересічні партійці не проти «Свободи», вони проти «наполеонізму» в партії. Вони проти того, коли керівник організації може дозволити розбити обличчя вдвічі старшому партійцю. Вони проти того, коли на керівні посади призначаються не за діловими якостями, а за підлабузництво і тупу покірність амбіціям однієї особи.

Ситуація в Черкаській Свободі досить складна і дуже ймовірно, що цей нарив тліючого конфлікту дуже скоро лопне. Імовірно, що ще кілька тижнів, максимум місяць і партійці масово виходитимуть зі «Свободи», залишивши в Черкаській обласній організації лише його керівника. 

Також варто відмітити, що керівник обласної Свободи Юрій Ботнар останнім часом фактично зник з поля зору. Останні його активні дії – це спроба пройти на сесію Черкаської обласної ради 26 квітня коли його незаконно не пустили правоохоронці. Очевидно, що в Черкаській Свободі назріває бунт на кораблі і в цьому головна вина саме Свободи а не влади.

Але як добре опозиції, що є влада, всі свої прорахунки та поразки можна списати саме на владу.
 

Останні новини