Влада під прапорами партії регіонів і комуністів відзначила річницю визволення Черкащини від фашистських загарбників

 

Сьогодні 12 березня 2013 року в Черкасах відбулося покладання квітів до підніжжя Пагорба Слави з нагоди 69-ї річниці визволення Черкаської області від фашистських загарбників.

Разом із ветеранами, представниками громадськості, "запрошеними" студентами та працівниками бюджетної сфери у заході взяло участь керівництво області – голова облдержадміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк, депутати обласної ради та інші.

Остаточне звільнення Черкащини від німецько-фашистської загарбників відбулось 12 березня 1944 року.

Загалом майже 300 тисяч черкащан захищали рідну землю від ворога у воєнні роки. Протягом війни загинуло близько 170 тисяч учасників бойових дій, а під час окупації краю фашисти закатували й знищили понад 120 тисяч мирних місцевих жителів.

Втіленням пам’яті про подвиг визволителів став меморіальний комплекс «Пагорб Слави», де поховано 3643 воїни.

Але і тут не обійшлося без політики. Чого варте лише фото яке розміщено на сайті Черкаської обласної ради в матеріалі щодо вищезгадуваного заходу. Нижче розміщуємо.

За спинами чиновницької раті гордо майорять голубі прапори партії регіонів, поруч з регіонівськими знаменами видніються декілька знамен компартії. Державні ж прапори - на задвірках колони.

 До чого тут партія регіонів?

Також розміщуємо декілька власних фото. Покладання квітів відбулося, учасники розходяться.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины