Визначився володар Кубка Черкащини з футболу

На головній арені області, Центральному стадіоні Черкас 3 червня був зіграний фінал Кубка Черкащини. Матч як і очікувалося став окрасою футбольного сезону, інформує Черкаський спорт.

В безкомпромісній боротьбі володарем трофею став ФК УТК (Уманський район), який обіграв ФК Альтаїр (Драбів).

Альтаїр (Драбів) – ФК УТК (Уманський р-н) 1:3 (1:1, 1:1) в додатковий час.

Голи: Ю.Дмитренко (14 пен.) – О.Раковський (18), А.Манасян (92, 105).

Команди вийшли на смарагдовий газон заточеними на футбольну битву за почесний трофей – Кубок Черкащини. Зі стартового свистка розпочалася позиційна боротьба. Номінальні господарі на 14 хвилині отримали право на пробиття пенальті і капітан драбівчан Юрій Дмитренко з одиннадцятиметрової позначки чітко його реалізував.  УТК у боргу не залишився – Олександр Раковський дальнім пострілом загнав шкіряну кулю у «дев’ятку» воріт драбівчан – 1:1 вже за чотири хвилини. Матч продовжувався у в’язкій позиційній, а місцями і жорсткій боротьбі, але небезпечні моменти подекуди виникали біля обох воріт. 

Розв'язка поєдинку настала лише в додатковий час, більш вдалими були дії футболістів з Уманського району. Спочатку уманчани вийшли вперед на 92 хвилині, а потім, коли драбівчани побігли відігруватися закріпили успіх ще одним влучним пострілом. Два вирішальних голи за уманчан забив Арсен Манасян.

Останні новини