Користувацький вхід

Виявляється, що Діскант брав хабарі (Ексклюзивне Відео)

 

Зараз іде тривала боротьба на знищення у місцевих народних радах за отримання посад – насамперед голів районних рад та голів райадміністрацій. Ми не виступаємо за жодного з кандидатів, а лише збираємо на них інформацію по мірі можливості.

Дуже цікавим персонажем виявився такий собі Олександр Діскант, однофамілець нинішнього голови Черкаської міської організації ВО «Батьківщина» Романа Дісканта. Їх поєднує дві речі – це прізвище, а тепер їх поєднуватиме і скандал із записом відео. 

Нагадуємо, не так давно скромними силами нашого видання вдалося знайти скандальний аудіо запис за участі Романа Дісканта, що переросло у справжній «Діскантгейт».

Сьогодні ж увазі читача пропонуємо відео, як сільський голова Медведівки, в часи свого керівництва не цураючись брав хабарі. Примітним є те, що Олександр Діскант, який доречі вийшов з лав Партії регіонів за нашою інформацією лише 20 лютого, вже претендує на посаду голови Чигиринської РДА.

Так 24 березня на засіданні обласної Народної ради було визначено найдостойнішого кандидата на цю посаду – ним виявився голова Медведівської сільської ради Олександр Діскант. 

Наразі він безпартійний, але за нашою інформацією його активно рекомендувала партія «УДАР Віталія Кличка».

Отака от люстрація. В разі призначення Олександр Діскант знайде спільну мову із головою районної ради Петром Литвином, який був головою РДА за часів Черевка, а нині очолив районну раду

І власне, найголовніше відео. Перша частина, домовленості про вирішення земельних питань. Найголовніше дивість з 19 хв. 50 сек. По 21 хв. 30 сек. 

Друга частина – безпосередня передача хабаря, найголовніше з 16 хв. 50 сек. по 21 хв.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний