Користувацький вхід

Виявлено алкогольного фальсифікату на 4,9 млн. грн.

Співробітники оперативного управління Міндоходів у Черкаській області під час відпрацювання оперативної інформації виявили велику партію лікеро-горілчаних виробів яка незаконно зберігалася.

Продукція була обклеєна акцизними марками з ознаками підробки. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.

Він розповів, що під час огляду приміщення виявлено та вилучено з незаконного обігу понад 162 тис. пляшок горілчаного фальсифікату, орієнтовної вартості 4,9 млн. гривень, маркованих акцизними знаками невстановленого зразка, та 50 тисяч марок акцизного податку з ознаками підробки.

Вилучена горілчана продукція належить, згідно з етикетками, до торгової марки одного з лікеро-горілчаних виробників Черкаської області. Проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до виготовлення, зберігання та подальшої реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв, інформують у Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області.
 

Loading...