Вище керівництво області не посоромилося клопотати за ректора-регіонала

Вчора наказом Міністерства освіти та науки № 204-а від 16 травня ректором Черкаського державного технологічного університету стала доктор економічних наук, професор Тамара Качала.

Фактично профільне міністерство не прислухалося до думки колективу, який більшістю голосів обрав нового старого ректора екс-регіонала Юрія Легу. Однозначно таке рішення міністерства важко розцінювати. З одного боку Юрія Легу обрали більшістю голосів, однак з іншого його призначення не йде в жодні рамки з люстрацією та очищенням від регіоналів.

Більш дивним і яскравим прикладом профанації цінностей Майдану виглядають факти клопотання за екс-регіонала з боку найвищого керівництва області – губернатора Юрія Ткаченка та голови обласної ради Валентини Коваленко.

Так очільники області синхронно направили листи на підтримку екс-регіонала до профільного міністерства з проханням призначити ректором саме Юрія Легу, мотивуючи це тим, що його підтримала більшість колективу.

І тут згадуються одразу слова губернатора Юрія Ткаченка які увінчують його ексклюзивне інтерв’ю для видання Прочерк: «Якщо людина забруднена у тому режимі, що був до цього, то з такими людьми нам не по дорозі».

Залишається відкритим питання коли очільник області був щирий, коли відповідав на питання журналістів, чи коли підписував клопотання за ректора-регіонала.

Насправді ж, як нам стало відомо з власних джерел, за спробою зберегти посаду за екс-регіоналом Юрієм Легою стояв заступник губернатора, ще один «революціонер» Віталій Коваль.
 

Останні новини