Виправдано поліцейських які хотіли підкинути наркотики

Виправдано двох поліцейських Маньківського відділу поліції які намагалися підкинути наркотичні засоби чоловіку задля притягнення до кримінальної відповідальності.

Виправдальний вирок виніс Городищенський райсуд. 

Начальнику карного розшуку та його підлеглому інкримінувалися незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів, перевищення службових повноважень. 

Вказана кримінальна історія трапилася ще весною 2015 року. Згідно обвинувального акту, начальник карного розшуку, через раніше судимого громадянина намагався підкинути канабіс іншому чоловіку задля притягнення того до кримінальної відповідальності. Він двічі передавав наркотичний засіб, спочатку сам, потім через підлеглого. 

Однак “кур'єр” все розповів потенційній жертві притягнення до кримінальної відповідальності і вони написали заяву до СБУ, а передача наркотичного засобу вже здійснювалася під негласним оперативним контролем правоохоронців. 

Заявник в судовому засіданні посвідчив, що начальник карного розшуку викликав до себе в кабінет, де попросив підкинути знайомому “трави”. Він сказав, що подумає над пропозицією, а після цього одразу пішов до знайомого якому мав підкинути і все розповів. Після цього вони вирішили звернутися до правоохоронців, а подальші дії по отриманню та передачі наркотичних засобів відбувалися під оперативним контролем. Такі ж покази дав і чоловік для якого б мали бути створені умови для притягнення до відповідальності. 

Начальник карного розшуку та його підлеглий в суді вини не визнали та посвідчили, що здійснювали оперативні дії в рамках розслідування можливої протиправної діяльності осіб з розповсюдження наркотичних засобів. 

В ході судового розгляду більшість з даних негласних дій з аудіо і відеоконтролю були визнані недопустимими доказами через процесуальні порушення та ненадання оригінальних файлів записів. Виходячи з цього суд виправдав обвинувачених за недоведеністю вини.  

Останні новини