Виправдано наглядача колонії у якого виявили наркотики

Колишнього наглядача Черкаської виправної колонії №62 у якого виявили наркотики виправдано.

Про це йдеться у вироку Придніпроського суду.

За даними обвинувального акту, у вересні 2019 року підсудний проніс на територію виправної установи канабіс та порошкоподібну речовину, що містила амфетамін.

Обвинуваченому інкримінували ч. 2 ст. 307 ККУ (незаконний збут наркотичних засобів у місцях позбавлення волі)

Заборонені речовини були виявлені під час огляду речей підсудного у кімнаті догляду працівників колонії. Зокрема, канабіс було зашито в ручку рюкзака, а порошкоподібна речовина, що містила амфетамін була схована в кулькову ручку. 

Підсудний вини не визнав, заявив що його безпідставно затримали та обшукали, від надання детальних показів відмовився.

Аналізуючи матеріали справи, суд дійшов до висновку, що стосовно обвинуваченого проводився не огляд, а обшук. Оскільки згідно з нормативною базою, на території колонії можна обшукувати лише засуджених, суд відкинув як недопустимий доказ виявлений канабіс.

Також суд не взяв до уваги виявлену психотропну речовину, оскільки констатував невідповідність між формулюванням обвинувачення та його правовою кваліфікацією. Зокрема, в обвинувальному акті йде мова про незаконні дії з наркотичним засобом та психотропною речовиною, а у формулюванні правової кваліфікації діяння — вже лише незаконні дії з наркотичним засобом.

Відтак суд виніс виправдальний вирок з причин недоведеності вини підсудного у вчиненні кримінального правопорушення. 
 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины