Викрито розкрадачів бюджетних коштів.

Оперативниками Міндоходів у поточному році здійснено заходи по відпрацюванню підприємств-переможців державних закупівель, за результатами яких при проведенні тендерних процедур встановлено 4 факти порушення вимог чинного законодавства суб’єктами господарювання. Посадові особи цих підприємств, застосовуючи різні злочинні схеми, допустили розкрадання бюджетних коштів на суму майже 5 млн.грн. та ухилилися від сплати податків на 7,5 млн.грн. За матеріалами перевірок відкрито 4 кримінальних провадження. З їх числа 3 – за ознаками ч. 5 ст. 191 КК України по факту розкрадання бюджетних коштів у особливо великих розмірах та 1 – за ознаками ч.3 ст. 212 КК України по факту умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.
По вказаним провадженням Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області проводиться досудове розслідування, вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.
За словами заступника голови Комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Черкасах Черкаської області, начальника головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Черкасах Тараса Білоконя, протидію розкраданню бюджетних коштів визначено одним з пріоритетних напрямів роботи співробітників Міністерства доходів і зборів України на 2013 рік.
ДПІ у м. Черкасах
 

Останні новини