Викрадачів автівки депутата облради знайшли і судять

Правоохоронці викрили злочинне угрупування, що займалося викраденням люксових автівок. 

Серед постраждалих від злочинної діяльності угрупування і депутат Черкаської облради Михайло Мушієк.

Обвинувальний акт стосовно громадян Рибаченка Олександра, Ведмеденко Романа та Кукави Юрія передано на розгляд Дарницького суду міста Києва, попередньо виділене в окреме провадження. Чоловіки обвинувачуються за низкою статтей ККУ — незаконне заволодіння транспортним засобом, незаконне використання спеціальних технічних засобів отримання інформації.

Кримінальне провадження розслідується з лютого 2017 року. За даними слідства, з 2013 року по країні діє група осіб яка використовує спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації, так звані “кодграббери” та “автомобільні сканери”. Технічні спецзасоби використовуються для сканування та подальшого відтворення сигналів автомобільних сигналізацій з метою викрадення майна з автомобілів та самих дороговартісних автомобілів. Автівки викрадаються під замовлення, або ж з метою повернення власникам за 20-30% їх ринкової вартості.

Так вночі 28 серпня 2017 року підсудними громадянами було викрадено автомобіль «Toyota Land Cruiser 200» депутата облради Михайла Мушієка. Викрадений автомобіль перегнали до лісового масиву села Нечаївка для “відстою”. 1 вересня в ході огляду місця події слідчими в лісовому масиві було виявлено викрадений автомобіль та повернуто власнику.

Злочинна діяльність зазначених громадян була припинена в травні 2018 року, після чергової крадіжки елітної автівки і викриття правоохоронцями. В період травень 2017 — травень 2018 років встановлено щонайменше шість фактів викрадення коштовних автівок.  

Останні новини