Виконком прийняв рішення про розірвання угоди на вивезення негабаритних відходів

Виконавчий комітет розриває договір на вивезення негабаритних відходів із компанією “Нова якість” з 1 вересня.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради, інформує 18000.

За словами секретаря міськради Ярослава Нищика, ще в листопаді “Нова якість” отримала низку рекомендацій від Антимонопольного комітету. Проте так і не відреагувала на них.

– Зокрема, порушення стосувалися укладання індивідульних договорів із черкащанами. Послуга з вивезення сміття не передбачає укладання публічного договору. Натомість індивідуальних договорів компанія укладати так і не почала, – сказав Нищик. – Мені здається, ми зробили величезну помилку, уклавши договори на дуже тривалий час. Перспектив співпраці з цим підрядником я не бачу, оскільки всі рекомендації від мешканців, від міської влади, від АМКУ в плані вивезення негабариту проігноровано.

Нищик запропонував скоротити тривалість співпраці із Бортником до 1 вересня. Улітку профільні департаменти мають провести повторний конкурс для визначення переможця, який надалі вивозитиме сміття.

Нагадаємо, із початком минулого літа в Черкасах почали вивозити великогабаритне сміття по-новому. У попередні роки цим мали займатися місцеві СУБи, проте через низький тариф комунальники по суті не мали коштів на таку послугу, а отже, вона фактично не надавалася. Для вирішення ситуації в міськраді провели конкурс. За його результатом було укладено договір на 20 років із товариством “Сантехбудконструкція”, що належить до орбіти відомого підприємця Андрія Бортника. Правонаступником компанії стало підприємство “Нова якість”.

Останні новини