Користувацький вхід

"Виконком незаконно розриває договори," - адвокат "Нової якості" про рішення суду

Господарський суд Черкаської області сьогодні скасував рішення виконавчого комітету, яким було достроково припинено договори по будинках Руставі, 9, Руставі, 15 та Руставі, 21 з “Новою якістю”. Їх визнали незаконними.

Про це повідомляє адвокат групи управлінських компаній “Нова якість” Максим Підгорний.

- Сьогоднішній ранок для Черкас видався іронічним. У той момент, коли суд визнав незаконним рішення виконавчого комітету щодо дострокового припинення договорів з управителем, вони проголосували аналогічне ще по чотирьох будинках, - говорить Максим Підгорний. - Як мінімум - такі рішення можна назвати чистої води популізмом, як максимум - свідченням некомпетентності нинішніх членів виконкому та стартом виборчої кампанії, що базуватиметься на от таких маніпуляціях. Прогнозовано, що перевірку на законність і нинішній документ виконкому не пройде.

У “Новій якості” наголошують, що дострокове припинення договору на надання послуги передбачає певну процедуру. Виконавчий комітет не має права робити це в односторонньому порядку. Сьогоднішнє рішення також оскаржуватимуть у судовому порядку.

За словами адвоката групи компаній “Нова якість” Максима Підгорного, нині вже 7 будинків достроково припинили договір із компанією та перейшли на самоуправління чи обрали іншу компанію. Без судів та рішень виконкому, адже мешканці дотрималися законної процедури.

Останні новини