Виїзди з Черкас знаходяться під контролем ДАЇ.

Як повідомляє член партії "УДАР" Олег Гончар на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", всі хто сьогодні пданує виїхати до Києва автобусами, знаходиться під пильним контролем ДАЇ: "Зараз ДАІ перед виїздом із Черкас зупиняє УСІ без виключення автобуси , щоб не допустити людей на акцію "Вставай, Україно". Пояснюють свої дії тим, що це звичайна перевірка перевізників...". Також "УДАРівець" звинувачує невідомих у стеженні за членами партії: "Сьома ранку. Напередодні виїзду активістів "УДАРу" із Черкас на акцію "Вставай, Україно" у Києві за нашим мікроавтобусом пильно спостерігали двоє чоловіків, що під'їхали на чорному "мерседесі" з номерами СА 3000 ВЕ. Комусь нервово телефонували і переписали номер нашої машини..."

Про схожу ситуацію розповідають всі хто виїхав сьогодні з Черкас в бік столиці. Щоправда виїзд в бік Сміли теж перекритий, і на посту спиняють мікроавтобуси та автобуси, що перевозять пасажирів. Запитання одне: "Куди"?

Як повідомляє наш журналіст, який зараз знаходиться в Києві, добиратися до столиці дуже важко, адже через кожні 10-15 кілометрів стоять пости ДАЇ, які спиняють та затримують рух не лише автобусів, а й всього транспорту, що рухається в бік Києва.

Натомість як повідомили виданню очевидці, о пів на третю годину ночі біля приміщення Придніпровського райвиконкому відбувалося формування груп, які розміщувалися в автобуси та планували рухатись в бік Києва. Керував процесом, ніби-то, депутат Черкаської міської ради від Партії Регіонів Ігор Мельніков. Серед людей, які там були присутні,  наш інформатор, активний учасник вуличних протестів, впізнав щонайменше  8 чоловік, які приймали участь у штурмі приміщення ОВК №194 ще 1 листопада 2012 року, коли вони такими діями намагалися зірвати встановлення волевиявлення черкащан під час виборів до Верхової ради, що відбулися 28 жовтня 2012 року.

Ярослав Нищик

Останні новини