ВЕСІЛЬНІ ГУЛЯННЯ ПО-ЧЕРКАСЬКИ

26 травня о 12.00 у Долині троянд стартує «Весільний кураж». Цей фестиваль уже третій рік поспіль захоплює Черкаси. Однак цього разу, як запевняють організатори дійства КП «Дирекція парків» та агенція свят «Вам і не снилось», гуляння будуть ще масштабніші:
— Цьогоріч ми вирішили не обмежуватися у своїх можливостях, а тому «Весільний кураж» буде проходити дещо в іншому форматі. Територія Долини троянд буде поділена на так звані зони, які відповідатимуть за певне дійство. Не хочемо відкривати усі секрети відразу, однак запевняємо, що на фестивалі черкасці будь-якого віку знайдуть для себе щось цікаве. Зокрема, буде дитяча зона, в якій батьки зможуть залишити своїх малюків на певний час: і дітям добре, адже їх розважатимуть професійні аніматори, і батькам спокійно, - розповідає організатор фестивалю Марина Богомазова.
На «Весільному куражі» під відкритим небом відбуватиметься також показ весільних суконь, артисти різних жанрів розважатимуть черкасців шоу-програмою, а по завершенню свята неодружені черкащанки ловитимуть букети наречених.
— Ми попіклувалися також про передвесільні гуляння – дівич-вечір та парубоцьку вечірку, які останнім часом набувають популярності. Впевнені, що наша інтерпретація цих дійств сподобається черкасцям, - запевняє організатор фестивалю Марина Богомазова.
За словами Олександра Радуцького, керівника КП «Дирекція парків», цей фестиваль об’єднує містян:
— Це вже третій «Весільний кураж», який ми проводимо в Черкасах. Щороку містян, яких цікавить це свято, стає все більше. Тому цього разу, прислухавшись до побажань черкащан, фестиваль відбуватиметься у Долині троянд, а не у парку 50-річчя. Все пройде на високому рівні.
Хвиля «Весільного куражу» охопить черкасців 26 травня 2013 року у Долині троянд о 12.00.
 

Останні новини