Користувацький вхід

Вбивцю депутата відправили в СІЗО, адвокат заявив про фальсифікацію

Підозрюваному у вбивстві депутата облради обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про взяття під варту Миколи Гончара на два місяці, виніс ухвалу Соснівський районний суд сьогодні. З зали суду під посиленим конвоєм підозрюваного відправили до СІЗО, інформує наш журналіст із зали судових засідань. 

На фото Микола Гончар (фото Олександра Рибалки)

Прокурор та слідчі інкримінували дії підозрюваного за статтями 147 ККУ (взяття в заручники людей) та 115 ККУ (вбивство). За фабулою кримінального провадження озвученою в залі суду, 24 травня підозрюваний близько 17.40 на власному автомобілі прибув до будівлі по вул. Хрещатик 221. Зайшовши до офісного приміщення нападник озброєний пістолетом ТТ та гранатою наказав співробітникам офісу покинути приміщення та залишився розмовляти з Сергієм Гурою. Коли до кабінету зайшов водій-охоронець депутата Володимир Крітевич, нападник наказав останньому сісти і не виходити.

На підставі неприязних відносин під час розмови, які виникли на основі спільного ведення бізнесових справ, нападник завдав три постріли в депутата, після чого останній загинув на місці. Водій охоронець в цей час встиг вибігти з кабінету, а потім завдав нападнику поранення з пневматичної зброї в шию. Нападник втратив свідомість, внаслідок поранення, та був затриманий працівниками поліції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЧЕРКАСАХ РОЗСТРІЛЯЛИ "АВТОРИТЕТНОГО" ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ

Прокурор та слідчий вимагали для підозрюваного обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. В суді сторона обвинувачення надала довідку лікаря про можливість підозрюванного перебування під вартою в СІЗО. 

Натомість адвокат призначений державою, заперечив проти обрання запобіжного заходу виключно у вигляді тримання під вартою. Наголосив на необхідності продовження лікування після поранення в шию. 

Також адвокат заявив про ознаки фальсифікацій у справі та продемонстрував протокол затримання підозрюваного який складено 24 травня о 13.10 за кілька годин до трагічних подій. 

Заслухавши сторони процесу суддя Троян Т.Є. ухвалила задовольнити повністю клопотання прокурора та слідчого про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Останні новини