Вбивцю депутата облради звільнили від відповідальності за строком давності

Вбивцю депутата облради звільнили від кримінальної відповідальності за приховування особливо тяжкого злочину вчиненого його жертвою.

Про це йдеться в ухвалі Черкаського райсуду. 

Миколу Гончара, який в травні 2018 року застрелив в кабінеті депутата Черкаської обласної ради Сергія Гуру, звільнили від відповідальності за злочин передбачений ч. 1 ст. 396 ККУ, за строками давності.

Фото Про все

Сам Гончар дав покази про вбивство депутатом власної дружини в 2003 році, він тоді допомагав приховати вчинений злочин. Через п'ятнадцять років показав де було закопано тіло дружини. 

Слідством було встановлено, що наприкінці квітня 2003 року Гончар, на прохання Сергія Гури, приїхав до його домоволодіння щоб відвезти дружину в Черкаси. Коли господарі вийшли з будинку і спускалися східцями, Гура, який йшов позаду, здійснив один постріл в голову жінці. 

Після цього, Гура сказав вивезти труп та сховати його, на що підсудний погодився. 

Чоловік-вбивця тіло дружини помістив до полімерної сумки та переніс в автомобіль, де вона почала стогнати, він здійснив ще один постріл в голову. Чоловіки переклали труп в багажник, після чого підсудний перевіз його в лісосмугу поблизу села Леськи та закопав. Пістолет, на прохання чоловіка, Гончар розібрав та викинув у річку Дніпро поблизу села Благодатне. 

Наступного дня, за вказівкою Гури, підсудний відкопав труп жінки щоб забрати мобільний телефон який залишився при ній та відвіз його в Київ і залишив в розважальному закладі. 

Всі сторони процесу підтримали закриття справи та звільнення від відповідальності за строком давності. 

Справа за обвинуваченням Миколи Гончара у вбивстві Сергія Гури слухається Соснівським судом, підсудний знаходиться під вартою.
 

Останні новини