Користувацький вхід

Вбивця депутата вказав на місце трупа жінки в лісопосадці

В лісопосадці поблизу села Леськи Черкаського району виявили тіло жінки яка загинула насильницькою смертю.

Як інформують в поліції, рештки жінки знайшли в базарній сумці закопані на глибині близько півтора метра. На черепі загиблої виявлено два отвори, імовірно від куль. Наразі рештки відправлені на експертизу, вікдрито провадження за статтею умисне вбивство. 

За інформацією місцевого видання Антена, на місцезнаходження решток жінки вказав підозрюваний у вбивстві депутата обласної ради. А сама загибла імовірно є безвісти зниклою у 2003 році дружиною депутата. 

Підозрюваний у вбивстві депутата був його давнім знайомим та бізнес-партнером, однією з найбльш наближених осіб. За інформацією видання одного вечора кримінальний авторитет зателефонував своєму найближчому помічнику з проханням відвезти дружину в один з нічних клубів міста розвіятися. Коли той зайшов до його дому в селі Червона Слобода, на зустріч йому спускалася дружина, а за нею чоловік по сходинах будинку. Несподівано чоловік дістав пістолет ПМ і впритул вистрілив у потилицю дружині. Шокованому соратнику він повідомив, що та, буцімто, багато знала, і наказав допомогти йому приховати сліди злочину. Після цього поклав тіло в клітчастий баул, який в ті часи був популярний у працівників базарного бізнесу, і разом з помічником поставив його в багажник автомобіля. Тіло відвезли в лісосмугу на околиці села Леськи в кількох кілометрах від оселі, де помічник прикопав тіло.

Нагадаємо, що 24 травня у власному офісі, в центрі Черкас розстріляли депутата облради Сергія Гуру. Підозрюваному у вбивстві, його давньому соратнику та партнеру по бізнесу Миколі Гончару обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Останні новини