Вбивці Козлова могли втікти з міста Дніпром

Черкаські правоохоронці нині розробляють версію, що вбивці авторитета Козлова тікали по Дніпру. Для підтвердження версії слідчі опитують приватний сектор на вулиці Гагаріна, де спалили машину, та знімають дані з приватних камер відеонагляду.

Про це журналістам vikka.ua стало відомо із власних джерел у поліції.

За попередньою інформацією, щоб покинути місце біля кафе, в якому застрелили Михайла Козлова, і приїхати на берег Дніпра, де був знайдений спалений автомобіль, кілерам знадобилося 7 хвилин. За цей же час охорона авторитета лише намагалася помістити пораненого в автомобіль, а до місця події під’їжджала поліція.

«Відхід річкою – цікавий і неординарний крок. На Дніпрі немає камер. З Черкас можна виїхати у чотирьох напрямках: на Смілу – по Смілянській, на Канів – по Канівській, на Чигирин – по Чигиринській та на лівий берег – дамбою. Щоб виїхати з міста будь-яким із цих напрямків, потрібно 30-40 хвилин. Всі ці дороги можуть швидко перекритися і на виїздах з міста працюють камери, які під’єднані до загальної системи відеонагляду», – зауважив наш співрозмовник.

У той же час, маючи човен з мотором, можна протягом 20 хвилин висадитися на лівому березі, де, ймовірно, на вбивць чекав ще один автомобіль. Відстань від Черкас до села Чехівка – 10 км. Гумовий човен з мотором долає цю відстань за 20-30 хвилин. А на сільських дорогах камер майже немає. За дві години після вбивства кілери могли бути вже на Харківському шосе, або десь під Борисполем.

Нагадаємо, що вбивство Михайла Козлова сталося зранку 22 вересня в кафе на розі бульвару Шевченка та вулиці Байди Вишневецького. Пораненого бізнесмена привезли до відділення Третьої міської лікарні, але врятувати йому життя не вдалося.

Останні новини