Вбивство Гури: підозрюваний заявив про самозахист

Розслідуванням вбивства депутата Черкаської обласної ради Сергія Гури займаються столичні правоохоронці, а сторона підозрюваного заявляє про самозахист.

Про факт передачі справи на досудове розслідування в Головне слідче управління Національної поліції України свідчить низка ухвал Печерського суду столиці. 

Так продовження міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави підозрюваному Миколі Гончару розглядав столичний суд. За клопотанням слідчого, запобіжний захід в такому вигляді продовжено до 15 жовтня цього року. 

На фото підозрюваний Микола Гончар

Також продовжено строк досудового розслідування в даному провадженні до шести місяців (до 25 листопада 2018 року) в звязку з проведення низки експертиз. 

Під час подовження дії запобіжного заходу захисник та підозрюваний з доводами слідчого не погоджувалися та просили відмовити у задоволенні клопотань. Сторона підозрюваного заявила про необгрунтованість підозр, оскільки підозрюваний здійснював самооборону, в зв'язку з чим настали тяжкі наслідки. 

В ході слідства було проведено слідчі експерименти за участю підозрюваного та охоронця вбитого депутата. За клопотанням слідчого результати відтворення відправлені на проведення експертизи, щоб підтвердити або спростувати їх правдивість. 

Нагадаємо, що 24 травня у власному офісі, в центрі Черкас розстріляли депутата облради Сергія Гуру. Обгрунтовано підозрюваним у вбивстві за обставин явної очевидності є давній соратник та партнер по бізнесу депутата Микола Гончар. На підставі неприязних відносин під час розмови, які виникли на основі спільного ведення бізнесових справ, нападник завдав три постріли в депутата, після чого останній загинув на місці. Водій охоронець в цей час встиг вибігти з кабінету, а потім завдав нападнику поранення з пневматичної зброї в шию. Нападник втратив свідомість, внаслідок поранення, та був затриманий працівниками поліції.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины