Вартість ремонту Драмтеатру зросла на 47 млн. грн.

Після коригування проекту, вартість реконструкції Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка зросла на 47 млн. грн.

Відтак загальна вартість реконструкції об'єкту після підпалу 1 липня 2015 року складає вже 115,49 млн. грн. Відтерміновується і здача приміщення в експлуатацію до кінця 2019 року. Незмінним виконавцем робіт залишається ТОВ ПМ-Арсенал.

За вже укладеними договорами загальною вартістю в 68,21 млн. грн. на кінець 2018 року ремонті роботи мали бути завершені. В листопаді, відразу після звільнення з посади голови ОДА, Юрій Ткаченко заявив, що до лютого 2019 року театр буде повністю готовий і запрацює. 

Однак ще в жовтні 2018 року, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Черкаської ОДА уклав угоду на коригування проектно-кошторисної документації по об'єкту. 

В день звільнення губернатора, 20 листопада відбулися торги на проведення додаткових будівельних робіт в театрі. З пропозицією в 47,28 млн. грн. переміг ТОВ ПМ-Арсенал. В грудні департамент ОДА уклав угоду з переможцем, за якою кінцевий термін виконання робіт визначений кінцем грудня 2019 року. 

Згідно тендерної документації передбачено проведення залишкових внутрішніх та опоряджувальних будівельних робіт, завершальні роботи по реконструкції каналізації, водопроводу, вентиляції, протипожежної системи, електропостачання, освітленню, автоматизації систем забезпечення життєдіяльності будівлі,  пусконалагоджувальні роботи.

Серед засновників переможця ТОВ ПМ-Арсенал є скандально відомий бізнесмен Владислав Мамчур, в минулому працював начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області. Єдиними конкурентом на торгах виступило ТОВ СК Рестал.

Економія в результаті проведення торгів склала 28,6 тис. грн. або ж 0,6% від очікуваної вартості закупівлі.

Останні новини