Користувацький вхід

Вантажівка заблокувала рух залізничним переїздом

На Черкащині завдяки оперативним діям чергового по переїзду регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вдалося уникнути зіткнення вантажного автомобіля із приміським поїздом, що рухався в напрямку переїзду.

Днями на 259 км перегону Сигнаївка – Цвіткове (Черкаська область) філії «Одеська залізниця» водій вантажного автомобіля МАN не впорався з керуванням та виїхав на ліву смугу перед переїздом, де збив шість огороджувальних стовпчиків, пошкодивши залізобетонну плиту та зупинився передніми колесами в середині колії з порушенням габариту.

Черговий переїзду заборонив рух поїзда через перешкоду на колії, задіявши загороджувальний світлофор і вчасно попередив машиніста приміського поїзда №6356 «Умань – Черкаси», що наближався в напрямку переїзду. За цей час, вантажний автомобіль МАN вдалося прибрати із колії, задіявши інший транспортний засіб, що рухався неподалік.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту та пішоходів дотримуватися Правил дорожнього руху, бути вкрай уважними на залізничних об’єктах і не наражати на небезпеку свої та чужі життя.

За інформацією пресслужби Одеської залізниці