Валентина Теличенко: "Суд не скасував незаконне рішення міської ради - це погано позначиться на репутації України"

Вчора Соснівський районний суд відмовив у задоволенні позовних вимог Сергія Одарича. Його представник вважає таке рішення суду незаконним та таким, що негативно позначиться на репутації країни.

- Рішення суду першої інстанції сили законної не набрало. Я переконана, що воно не є законним. Є дуже багато підстав для апеляційної скарги. Звичайно тішить, що надано було можливість громадськості і журналістам бути присутніми під час судового розгляду. Ви всі мали можливість пересвідчитися які аргументи було наведено з одно боку і з іншого. 

І власне кажучи, зробити свої особисті висновки чиї доводи були переконливіші, - повідомила Валентина Теличенко.

Таке рішення суду черговий раз продемонструвало глибинні проблеми судової системи країни вцілому та порушує основоположні принципи демократії, - вважає Валентина Теличенко.

- Звичайно сказати зразу, що апеляційний суд скасує це рішення я не можу. Бо бачите яка склалася ситуація в Україні. Але мені дуже прикро, що сьогодні виникло ще одне рішення, яке свідчить про те, що дуже багато проблем у судовій гілці влади, а також є великі проблеми коли йдеться про дотримання основоположних принципів демократії. В нашому випадку закону про вибори.

Право бути обраним передбачає і право виконати ті повноваження впродовж відведеного проміжку часу. Сьогодні суд не скасував незаконне рішення міської ради. Фактично - це таке рішення, яким порушено право особи яка була обрана, а також право тих хто обирав цю особу. Одарича підтримали близько сорока відсотків виборців, а всього 40 голосами депутатів міської ради його усунено від виконання повноважень міського голови. Це очевидно є незаконно. Звичайно - це погано позначиться на репутації України і на тому, що про нас говоритимуть за межами країни, - зазначила представниця позивача.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини