В Золотоноші "випарувався" глинистий грунт на кілька мільйонів

В Золотоноші підрядник у грудні 2016 року взявши аванс 3,18 млн. грн. на реконструкцію полігону твердих побутових відходів так і не приступив до виконання робіт.

В грудні 2016 року Управління ЖКГ Золотоніської міської ради уклали договір з ТОВ «СП Ековтор» на реконструкцію полігону загальною вартістю 16,85 млн. грн. В останніх числах грудня договір було профінансовано на 3,18 млн. грн. і кошти переведені на рахунок підрядника. Кошти сплачені на основі актів виконаних робіт, однак роботи на полігоні не проведені, а будівельні матеріали відсутні. За даним фактом слідчими поліції розслідується кримінальне провадження щодо розтрати бюджетних коштів посадовими особами упраління ЖКГ міської ради у розмірі близько 3 млн. грн. 

Слідством встановлено, що ТОВ «СП Ековтор» придбало глинистий грунт (22 тис. кубів) на суму в 2,19 млн. грн. в ТОВ «Астіон-СВ», однак придбаний грунт відсутній на місці проведення робіт, а реконструкція полігону не проводиться і на даний час. Більше того, директор ТОВ «Астіон-СВ» у поясненні слідчим надав інформацію, що жодних документів на поставку грунту не підписував, оскільки відбуває покарання в Олексіївській виправній колонії м. Харкова. Підпис від імені директора на документах виконаний невстановленою особою. Також за даними слідства глинистий грунт купувався і в ТОВ «Моноліт», але місце знаходження самого грунту також не вдалося встановити. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДІТИ ГУБЕРНАТОРА БЕЗ БАСЕЙНУ, - МІЛЬЙОНИ ОСВОЄНО, ОБ'ЄКТ СТАЄ ДОВГОБУДОМ

Технічний нагляд за виконанням робіт по реконструкції полігону здійснювався ПП «Техногравіс». 

За час розслідування з січня 2017 року по нинішній час суди задовольнили низку клопотань слідчих щодо доступу до банківської таємниці субєктів господарювання та окремої технічної документації щодо реконструкції обєкту. 

Начальником управління ЖКГ Золотоніської міської ради яке укладало договір з підрядником та посвідчувало акти виконаних робіт є Олександр Флоренко. Підрядник ТОВ «СП Ековтор» зареєстроване в Харкові, кінцевим бенефеціаром значиться Лящевський Сергій прописаний в Донецьку. 

Власницею ПП «Техногравіс» нині значиться Шевчук Ірина, але в 2016 році власником була Дмитренко Леся яка є дружиною начальника управління містобудування та архітектури Черкаської ОДА Василя Дмитренка. До того ж ПП «Техногравіс» прописане в багатоквартирному будинку в Черкасах за адресою - вулиця Олексія Панченка, будинок 9, квартира 311. За цією ж адресою зареєстрована як ФОП і Дмитренко Леся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЗОЛОТОНОШІ НА КОЛЕКТОРІ ПЛАНУВАЛИ ВІДМИТИ 63 МЛН. ГРН., АЛЕ ВСТИГЛИ ЛИШЕ 12

Останні новини