В Золотоноші на пожежі в ігровому залі загинула людина

Сьогодні вночі сталася пожежав у 2-х поверховій будівлі на вулиці Шевченка у місті Золотоноша. Загорання на першому поверсі будівлі, де розташований гральний заклад "Гранд Лото", відбулося близько 4-ї ранку, коли у приміщенні перебували четверо людей, двоє відвідувачів, адміністратор та охоронець.

Про це інформує речник ДСНС області Костянтин Проценко.

Вогонь швидко поширився по оздобленню приміщення та перекрив вихід відвідувачам. Рятуючись від пожежі, люди розбили вікно на вулицю, що лише пришвидшило поширення вогню.

“Внаслідок пожежі один із відвідувачів закладу загинув на місці, ще один отримав важкі опіки і зараз знаходиться у реанімації, також у лікарні знаходиться охоронець, який отримав менші опіки. Адміністраторка, що отримала легкі опіки, від госпіталізації відмовилася, наразі з нею працюють психологи управління ДСНС”, – повідомляє Проценко.

Пожежу було повністю ліквідовано о 06:14. У результаті пожежі, всередині грального клубу знищено обладнання, меблі та оздоблення на площі 70 кв.м. Також через прогари у перекритті між гральним закладом та музичною школою постраждали 2 приміщення класів музичної школи, та музична зала із сценою.

За інформацією журналіста Вадима Комарова в гральний заклад було кинуто "коктейль Молотова". 

Останні новини