В Золотоноші автомобіль збив жінку, вона померла в лікарні
В Золотоноші автомобіль-кран марки ЗІЛ збив жінку на пішохідному переході, постраждала померла в лікарні.
Про це повідомляє ГУНП в Черкаській області.
ДТП сталася 16 серпня, водій автомобіля ЗІЛ збив 37-річну жінку, яка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок наїзду потерпіла отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до Золотоніської центральної районної лікарні, де померла.
55-річного водія затримали в порядку статті 208 КК України. Йому оголосили про підозру та обрали запобіжний захід - домашній арешт.



