В захопленні набережної Дніпра винні представники партії "Фронт змін"?

Саме представник партії "Фронт змін" ,а донедавна депутат Черкаської міської ради Андрій Ковальчук є ініціатором та організатором незаконного захоплення набережної Дніпра в районі мосту через через водну артерію.

Таку версію висунув колишній міський голова Сергій Одарич. Зокрема, він впевнений, що за прийнятні результати голосування під час розгляду питання про його відставку з боку депутатів від "Фронту змін", Андрій Ковальчук отримав доступ до 10 гектарів набережної. За словами Одарича, колишній депутат вже 5 років "бігав" коридорами мерії, намагаючись пролобіювати це питання. Проте отримував відкоша, оскільки не хотів дотримуватися проектних вимог, серед яких були: повна відсутність огорожі території, незабудовування прибережної смуги 150 метрів шириною, будівництво вздовж дамби паркінгу для автомобілів відпочиваючих, будівництво лише некапітальних споруд, облаштування кемпінгу. Зараз це питання для Ковальчука, який представлявся виразником інтересів компанії "Агрополіс" врегульовано без будь-яких заперечень, а величезна територія обгороджена парканом, що не надає вільного доступу до одного з кращих місць для літнього відпочинку на Дніпрі в межах міста Черкаси.

Це що маємо. що предстаники партії "Фронт змін", обласне керівництво якої в особі Наталії Старікової виступає, ніби-то, в підтримку відставленого мера, не оминули можливості і собі поживитися на зміні влади? От тільки якби не довелося картуза крутити у зворотній бік, із словами "Власть мєняєтся".

Ярослав Нищик

Останні новини