В Уманській виправній колонії, що на Черкащині, розпочався випуск новорічних ялинкових прикрас

Готуй сани влітку - каже народне прислів'я, так і в Уманській виправній колонії заздалегідь розпочали виготовляти новорічні ялинкові прикраси. На підприємстві установи відкрито дільницю по виготовленню новорічної продукції. Іграшки, котрі виготовляють в колонії не б'ються при падінні, адже в їхній основі заготовка з пінополістиролу, мають чудовий естетичний вигляд та якість.
Відкриття дільниці дало змогу працевлаштувати 15 осіб з числа засуджених, котрі не мають навичок для роботи на швейному виробництві чи потребують полегшених умов праці. Жінки, котрі виготовляють дану продукцію, відзначають, що робота для них цікава, в певній мірі дозволяє реалізувати свій творчий потенціал.
Заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Ігор Гадіон зауважив:
- Хоч за вікнами спекотне літо, та попит на ялинкові прикраси майже не знижується впродовж року. Це дозволяє нам створювати додаткові робочі місця для жінок, що відбувають покарання в Уманській виправній колонії. Не кожна людина має змогу працювати на швейному виробництві, саме тому ми відкриваємо дільниці по виготовленню інших видів продукції, щоб якомога більша кількість засуджених були забезпечені роботою.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

Останні новини