В Умані затримали чоловіка з гранатами

У чоловіка, який порушував громадський порядок в місті, працівники поліції виявили дві гранати без запалу. Виявлені предмети направлено на експертизу, за результатами якої буде надано остаточну кваліфікацію діям особи.

До Уманського відділу поліції зателефонував місцевий чоловік, який повідомив, що на одній із площ міста знаходиться особа чоловічої статті з явними ознаками алкогольного сп’яніння та який поводить себе підозріло. На місце події виїхав черговий наряд поліції.

Зазначену особу правоохоронці виявили неподалік місця, на яке вказав заявник. Під час поверхневої перевірки в кишенях його куртки правоохоронці виявили два металевих предмети, що за зовнішніми ознаками схожі на бойові гранати без запалу. Чоловіка було доставлено до відділку.

Ним виявився 30-річний житель міста Умань, який в минулому притягувався до відповідальності за незаконне поводження зі зброєю. Звідки у нього виявлені предмети чоловік чіткого пояснити не зміг. Усі обставини будуть з’ясовані в ході досудового слідства.

Виявлені заборонені предмети вилучено працівниками поліції та направлено для проведення експертизи, за результатами якої буде надано остаточну кваліфікацію дій особи.

За попередньою кваліфікацією слідчим відділом відкрито кримінальне провадження передбачене частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

За інформацією прес-служби ГУНП в Черкаській області

Останні новини