В Центральній Україні найбільше хочуть виборів до парламенту вже цього року

Згідно всеукраїнського опитування проведеним «Українським демократичним колом» 26 червня – 2 липня 2014 року більшість громадян країни хочуть виборів у Верховну Раду вже в цьому році. 

Переважна більшість громадян (77,7%) вважає, що треба проводити позачергові парламентські вибори вже восени цього року. 12% вважають, що парламентські вибори треба провести у 2017 році, 10% опитаних ще не визначилися.

«Цікаво, що необхідність проведення позачергових виборів до Верховної Ради восени цього року визнає більшість населення в усіх регіонах країни. Так, за вибори цієї осені висловилися 83,9% опитаних у Західному регіоні, 83,9% – в Центральному, 68% – в Південному і 58,4% – у Східному. За те, що позачергові парламентські вибори треба проводити в 2017 році, висловились 7,5% опитаних у Західному регіоні, 10,8% – в Центральному, 18,8% – в Південному і 10,4% – у Східному.
Окрім того, показовим є ставлення громадян до системи парламентських виборів. Так, більшість українців (63,7%) вважає, що парламентські вибори треба проводити за відкритими партійними списками. За закритими партійними списками хочуть виборів 2,5% громадян, за змішаною системою – 17,1%.

Дані опитування оприлюднені на сайті Миколи Томенка.
 

Останні новини