Віце-президент міжнародного благодійного фонду ім. Ребе Нахмана: «Таких професіоналів як на Черкащині, немає навіть в Ізраїлі»

Під час наради щодо підготовки до паломництва хасидів за участі голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, віце-президент міжнародного благодійного фонду ім. Ребе Нахмана Шимон Буксила високо відзначив рівень співпраці між обласною владою та представниками держави Ізраїль.

«Головне для нас – гарне ставлення. І ми це відчуваємо. За той час, що працює головою обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, наша співпраця з обласною владою стала набагато успішнішою. До цього, звісно, такого не було. Ми маємо можливість зустрічатися з керівником області практично щомісяця, постійними є наради із важливих для нас питань як в Умані, так і в Черкасах. Команда обласної влади на чолі з Сергієм Борисовичем допомагає нам долати бюрократичні труднощі та намагається забезпечувати для нас максимально затишні та комфортні умови. Посол Ізраїлю навіть якось відзначив, що таких професіоналів немає навіть у нас», – спілкуючись із представниками ЗМІ сказав Шимон Буксила.

За інформацією сайту Черкаської обласної державної адміністрації

Останні новини